top of page

STARVSFÓLK

Frá okkara dugnaligu starvsfólkum fært tú alla neyðuga ráðgeving og vegleiðing um roknskap, bókhald, grannskoðan, íverksetan o.a. og tey taka sær fegin av dagliga bókhaldinum hjá tínum virki.

Olaf.jpg

Olaf Frits Joensen

Skrásettur grannskoðari | Registered Public Accountant
Partnari & stjóri | Partner & CEO
HD-R
olaf@roknskap.fo 
+298 309401 | +298 239401

Torur.jpg

Tórur við Áir

Skrásettur grannskoðari | Registered Public Accountant
Partnari & stjóri | Partner & CEO
HD-R & cand. merc. aud. 
torur@roknskap.fo 
+298 309403 | +298 239403

gunnar.jpg

Gunnar Johannessen

Grannskoðari | Accountant
Partnari | Partner
HD-R
gunnar@roknskap.fo
+298 309405 | +298 239405

Ulla.jpg

Ulla G. Vang

Skrivstovuleiðari | Office Manager
ulla@roknskap.fo 
+298 309402 | +298 239402

Jakup.jpg

Jákup D. í Gong

Grannskoðari | Accountant
jakup@roknskap.fo 
+298 309404 | +298 239404

Kristina.jpg

Kristina Reginsdóttir Olsen

Grannskoðari | Accountant
kristina@roknskap.fo

+298 309407 

Justines.jpg

Jústines á Roykheyggi

Grannskoðari | Accountant
jar@roknskap.fo
+298 309406 | +298 239406

Leon.jpg

Leon Rasmussen

Grannskoðari | Accountant

leon@roknskap.fo

+298 309412

Ragnhild.jpg

Ragnhild Jógvansdóttir

Grannskoðari / Accountant

cand. polit.   

ragnhild@roknskap.fo

+298 309414

Birgir.jpg

Birgir Bárðarson Nielsen

Grannskoðari / Accountant

birgir@roknskap.fo

+298 309408

Jenny Jarnskor.jpg

Jenny Jarnskor

Grannskoðari / Accountant

jenny@roknskap.fo

+298 309400

Jóhan Petur Kjærbo Hentze.jpg

Jóhan Petur Kjærbo Hentze

Grannskoðari / Accountant
johan@roknskap.fo
+298 309411

Ásleyg Súnadóttir.jpg

Ásleyg Súnadóttir

Grannskoðari / Accountant
asleyg@roknskap.fo
+298 309413

bottom of page